Byty snov Zlaté krídlo

Bývanie a relax / 20. 7. 2017 / 3 MIN
Byty snov Zlaté krídlo

Exkluzívny bytový komplex priamo pod Malými Karpatami, len „na skok“ do mesta, ešte ponúka voľné byty. Konkrétne, 38 bytových jednotiek, ktoré sa oplatí vidieť. Stovka „smart bytov“ je už predaná, tak nepremeškajte počas leta šancu pozrieť si takmer hotové byty, čakajúce na svojho majiteľa. Môžete ním byť aj vy!

Vyberte si byt presne podľa vašich predstáv

Počas leta sú cesty prázdnejšie, mnoho ľudí dovolenkuje, preto je dohodnutie obhliadky jednoduchšie ako počas roka. V moderne riešenom komplexe s nálepkou „eko“ je k dispozícii ešte viac exkluzívnych bytov, ktoré vás prekvapia svojim mimoriadne praktickým riešením a výhľadom priamo na Malé Karpaty a celú vinohradnícku oblasť a starú Raču s rodinnými domčekmi. Vstávať s takouto scenériou je doslova balzamom na dušu.

Pre single voľnomyšlienkarov, ale aj rodiny s deťmi

Ak hľadáte byt, kde budete žiť sami alebo vo dvojici, ideálny je pre vás exkluzívny „dvojizbák“, ktorý oplýva nielen veľkorysým priestorom, ale aj dobrým riešením. K dispozícii je jedenásť bytových jednotiek typu „C“ o rozlohe 68,5 m² s nádherným juhozápadným balkónom veľkosti 8,8 m². Pre milovníkov priestoru je určených osem trojizbových bytov typu „F“. Ponúkajú príjemných 80 m² a nádherný juhovýchodný balkón s rozlohou 7,5 m². Svetlý, priestranný, dokonalý pre rodinu s malým dieťaťom alebo pár, ktorý dáva prednosť väčšiemu priestoru. V bytovom komplexe Zlaté krídlo ešte ostalo aj jedenásť štvorizbových bytov s dvomi balkónmi. Typ „D“ má rozlohu 99,5 m², západný balkón veľkosti 6,5 m² a juhozápadný balkón veľkosti 5,9 m². Skvelo riešený byt pre väčšie rodiny s výhľadom na Malé Karpaty. Byty typu „E“ majú rozlohu 91,5 m² a 7,5 m² balkón orientovaný na západ s výhľadom na vinice a lesy. K dispozícii je ich ešte sedem. Ste traja alebo štyria? Tento byt je pre vás ideálny!

Kolaudujeme na prelome septembra a októbra!

Slnkom zaliate obytné bloky sú takmer hotové. Počas leta prebiehajú maľovky, kladú sa obklady a pomaly budú byty v Zlatom krídle pripravené na montáž parkiet a dverí. Nečakajte, dohodnite si obhliadku exkluzívnych eko bytov v srdci Rače ešte dnes. Sami uvidíte, aké benefity komplex ponúka a verte alebo nie, sme si istí, že ponúkané byty, ktoré nestratia na hodnote a na vás zanechajú veľký dojem.