O DOAS, a.s.

Vízia spoločnosti

Vízia spoločnosti D O A S, a.s. je premieňať sen na skutočnosť a veci náročné meniť na jednoduché. Firma vznikla v 20.storočí a už začiatkom milénia spojila moderné technológie a architektonické tvary do reálnej podoby. Pokračovaním je ekologický prístup, minimalizácia energetickej náročnosti počas prevádzky aj realizácie stavieb. Snaha celého tímu D O A S je zameraná na výsledný komfort bývania, energetické úspory, environmentálne šetrný prístup k výstavbe a efektívna správa postavených budov.

Zdravé a rozumné bývanie nie je pre nás len fráza. Tím ľudí D O A S je viacej ako nástroj pre uskutočnenie firemného cieľa. Každý chce byť hrdý na výsledok jeho práce a preto nevytvárame iba byty. Vytvárame domovy vhodné pre život, ktorým natoľko veríme, že v nich dokonca spolu s Vami bývame a zdieľame tak Vašu spokojnosť a pocit výnimočnosti bývania v nami zrealizovaných projektoch.

Našim cieľom je premieňať prácu na skutočné hodnoty, ktoré dokážu oceniť len naši zákazníci. Preto sa aj naďalej budeme snažiť budovať kvalitné priestory, ktoré poskytnú pre mnohé rodiny domov, ale aj priestor na plnohodnotný život. Chceme aj bezodkladne vnímať potreby a požiadavky našich klientov, pretože bez nich by naša práca nemala žiaden zmysel.

Neustále sa venujeme rozširovaniu našich služieb pre nájomcov priestorov s úmyslom ponúknuť im dokonalý komfort, ktorý vytvorí optimálne pracovné podmienky. Byť maximálne ústretový a zabezpečiť klientom kvalitný servis tak, aby nám ostali verní čo najdlhšiu dobu.
Vieme, že úspech v oblasti stavebníctva nie je možné dosiahnuť okamžite, no snahou všetkých pracovníkov spoločnosti D O A S je to, aby sa jednotlivé projekty preniesli z papiera až do úsmevov a spokojností ľudí, ktorí využívajú naše objekty.

Organizačná štruktúra spoločnosti DOAS a.s.

Spoločnosť je riadená výkonným riaditeľom a riaditeľom majetkových a developerských projektov.

Odbor developerskej činnosti.

Hlavnou úlohou tejto zložky je zabezpečenie inžinieringu, prípravy a následne realizácie a predaja vlastných investičných produktov ako byty, administratívne a obchodné priestory. Tím ľudí pracujúcich pre túto zložku tvoria odborne spôsobilí zamestnanci v oblasti pozemného staviteľstva. Dbajú na technologickú vyspelosť každého projektu, aktuálne trendy a novinky sú testované hneď počas výstavby. Výsledkom sú stavby, ktoré spĺňajú energetické, technologické a prevádzkové parametre modernej doby.

Tomáš Šesták výkonný riaditeľ
Jaroslav Škrovánek vedúci odboru developerských činností
Iveta Dlugošová vedúca odboru ekonomických činností
Stanislav Andris vedúci projektov
Jaroslav Králik stavbyvedúci
Ivan Fedorko vedúci prípravy projektov a inžinieringu
Jaroslav Krč správa budov
Rastislav Knotek vedúci odboru prevádzok Požičovňa Senec a priemyselný areál Bratislava

História spoločnosti

D O A S, a.s., je bratislavskou investično-developerskou spoločnosťou založená už v roku 1994. V 1997 začala svoje pôsobenie v developerskej činnosti, v oblasti bytovej a komerčnej výstavby.

Prvotným záujmom spoločnosti je investovanie do výstavby bytových, polyfunkčných domov,  kancelárskych priestorov  a  stavebných  pozemkov v Brartislavskom kraji, pričom venuje maximálnu  pozornosť výberu vhodných lokalít a kvalitatívnych parametrov výstavby.
Spoločnosť D O A S, a.s. sa  ako  prvá  v  Bratislave  zameriava  na komplexné zastrešovanie projektov od financovania, cez realizáciu, predaj až po samotnú správu postavených objektov.Od roku 2011 sa sústredíme  aj na výstavbu  nízkoenergetických  bytových domov,  kde  poznatky  zo  správy  budov  sú  značným  prínosom už pri projektovaní jednotlivých komplexov. Našim cieľom je byť lídrom na  trhu  v  ponuke komfortného moderného bývania a v prístupe ku klientom, ktorí u nás vždy nájdu  istotu a pocit dobrej kúpy nehnuteľnosti.

Napíšte nám

Máte na nás otázku, alebo si chcete dohodnúť obhliadku?
Nechajte nám správu a my sa vám ozveme.

02 – 50 702 602