• Domov
  • Blog
  • V Bratislave sa budú kolaudovať nové byty

V Bratislave sa budú kolaudovať nové byty

Architektúra / 20. 10. 2017 / 3 MIN
V Bratislave sa budú kolaudovať nové byty

O bratislavskom Zlatom krídle sa šušká ako o stavbe roka. Už túto jeseň sa nové byty skolaudujú a spustí sa ich dopredaj. Budúci obyvatelia bytového komplexu sa môžu tešiť na výhľad na starú Raču a Karpaty, no taktiež aj priestranné parkovisko. Najlepšou cestou, ako sa presvedčiť o kvalitách novostavby, je objednať sa na obhliadku.

Zlaté krídlo uspokojí náročných

Často sa stáva, že sa naša životná situácia zmení natoľko, že sa zrazu musíme postarať o vlastné bývanie, a to čo najskôr. Najlepšie je pátrať po takých ponukách bytov, ktoré sú už prakticky pripravené na bývanie, príp. stačí doladiť pár detailov, aby sme sa vo svojom cítili dobre aj vďaka tomu, že sme prispeli vlastnými nápadmi. Novostavba Zlaté krídlo vyrástla v Bratislave s počtom bytov 138. Aktuálne prebiehajú záverečné práce, aby sa kolaudácia mohla konať už túto jeseň. Keďže ešte stále ostáva v ponuke 20 bytov (2-, 3- a 4-izbové), záujemcovia o luxusné bývanie sa môžu nahlasovať na obhliadky, počas ktorých sa presvedčia o zručnosti remeselníkov a získajú komplexné technické poradenstvo. Počas približne 40-minútovej obhliadky majú klienti možnosť vidieť už hotové byty, byty pred dokončením i holobyty, ktoré sa dokončujú na mieru podľa požiadaviek klientov, a taktiež si vychutnajú pohľad na okolitú zeleň. I napriek počtu bytov sa bude dať pred novostavbou v Rači pohodlne zaparkovať, či už vonku, alebo v garáži. Parkovacie miesta sa dajú k bytu dokúpiť.

Zlate Kridlo Raca

Novostavba v blízkosti viníc

Nový byt si zvyčajne kupujeme raz-dvakrát za život, podľa aktuálnej situácie. Bývať chceme v mestskej časti, z ktorej to nemáme ďaleko do práce, kde si pohodlne nakúpime alebo bezpečne zaparkujeme, najlepšie v bezprostrednej blízkosti budovy, kde ho môžeme mať pod dohľadom. A navyše – načo by nám boli veľké okná a rozľahlý balkón, keby sme sa nemohli pokochať aj na nádhernej infraštruktúre mesta či okolitej zeleni? Myslíme pritom aj na voľnočasové aktivity našich detí či pohyb v prírode. Ak nemáme záujem vo voľnom čase zakaždým pátrať po tichom mieste v Bratislave, najlepšie je si v pokojnej lokalite kúpiť byt.

Byt Zlate Kridlo

Pri navrhovaní Zlatého krídla sa počítalo s tým, že si po náročnom dni v práci alebo cez víkend potrebujeme oddýchnuť v pokojnom prostredí, ktoré nás nabije energiou a navyše zláka čistotou. V štyroch samostatných budovách poskytuje bratislavská novostavba 138 ekologických smart bytov vybavených modernými technológiami. Nových bytov na predaj je aktuálne už len 20, preto je dobré zahlásiť sa na obhliadku čím skôr a vybrať si ten pravý. Bývať v modernom byte, v ktorom to ešte novotou aj vonia, je na nezaplatenie. Novostavba v Bratislave je navrhnutá tak, aby svojim obyvateľom poskytla dostatok súkromia, či už vnútri, alebo na balkónoch a terasách.  

Byt Zlate Kridlo