Senec-Lužianky

Senec

ZÁKLADNÉ ÚDAJE

Zelené bývanie v Senci-Lužiankach vychádza z potreby rozvíjať kvalitu mestského prostredia do inej, udržateľnej roviny. Na ploche 344 414 m² vznikne 235 pozemkov. Budúci obyvatelia ocenia množstvo zelene, veľkolepú výsadbu stromov a prírodné jazero umiestnené do srdca novej štvrte. Súčasťou projektu sú pozemky so štedrou rozlohou (od 856 do 2621 m²) pre výstavbu rodinných domov, v 2. etape prebehne výstavba radovej domovej zástavby a bytového objektu s 88 bytovými jednotkami.

Lužianky budú miestom, kde nájdete všetko potrebné pre komunitný život. Výber obchodov a služieb si vyberú budúci obyvatelia. Nová obytná zóna ožije aj vďaka kultúrnemu centru, športoviskám, obchodnému domu a škôlke, kde bude prebiehať alternatívna forma výučby.

Galéria

PREČO SÚ NAŠE PROJEKTY JEDINEČNÉ?

Kvalita materiálu

icon-kvalita

Parkovacie miesta

Vzdelávame klientov

icon-vzdelavanie

Nehnuteľnosť je investícia

icon-investicia

Dobrá lokalita

Energetická úspora

Napíšte nám

Máte na nás otázku, alebo si chcete dohodnúť obhliadku?
Nechajte nám správu a my sa vám ozveme.

02 – 50 702 602

  Prezrite si podobné projekty

  Chystáte sa kupovať nehnuteľnosť?

  Tento článok z nášho blogu by mohol byť pre vás užitočný

  5 tipov ako nenaletieť neserióznemu predajcovi bytov alebo developerovi

  5 tipov ako nenaletieť neserióznemu predajcovi bytov alebo developerovi

  Investícia do vlastného bývania je obrovská, v mnohých prípadoch vôbec tá najväčšia počas života človeka. Preto je ju potrebné vždy dostatočne premyslieť a eliminovať všetky riziká, ktoré súvisia s investíciou do nie práve najideálnejšej nehnuteľnosti. Žiaľ, trh je plný realitných kancelárií a iných predajcov nehnuteľností, ktorých jediným cieľom je zbohatnúť, a to často aj na

  Čítaj viac