• Domov
  • Blog
  • Harmonické bývanie v lokalite Senec juh- Čierna voda

Harmonické bývanie v lokalite Senec juh- Čierna voda

Urbanizmus a zeleň / 22. 10. 2015 / 2 MIN
Harmonické bývanie v lokalite Senec juh- Čierna voda

Spoločnosť DOAS a.s. začala nedávno s plánovanou výstavbou v lokalite Senec juh – Čierna voda, ktorý nadväzuje na úspešný developerský projekt Mlynský klin. Ten prinesie zaujímavú možnosť bývania pre všetkých, ktorí hľadajú pokoj a kontakt s prírodou v spojení s relatívne rýchlou dostupnosťou do Bratislavy.

Primárnym cieľom developerského projektu Senec juh – Čierna voda je vytvorenie komfortnej obytnej zóny, ktorá poskytne novým obyvateľom ideálny priestor na relax i oddych a zároveň bude v blízkosti hlavného mesta. Pozemky v okolí Bratislavy bude tvoriť 235 rodinných domov, 88 bytových jednotiek a niekoľkých polyfunkčných budov, v ktorých budúci obyvatelia lokality nájdu všetko, čo potrebujú.

Výstavbou nových obytných jednotiek chce spoločnosť DOAS a.s. vytvoriť idylické prostredie spojené s prírodou. Všetky domy budú preto obkolesené zaujímavou stromovou výsadbou v priestoroch ulíc, ktorá vytvorí priam rozprávkovú scenériu dokonalého bývania. Súčasťou projektu je aj oddychová zóna určená pre všetkých obyvateľov s umelou vodnou nádržou a ostrovčekom, kde môžete aj vy počas víkendov dokonale zrelaxovať. V jej blízkosti sa nachádza kostol a otvorená zelená plocha určená na športové vyžitie.

Obrovskou devízou nového developerského projektu Senec juh – Čierna voda je možnosť výstavby rodinného domu podľa vlastného projektu. Developer pripravil pre budúcich majiteľov pozemkov v okolí Bratislavy veľmi benevolentné podmienky na vlastnú realizáciu.

Ak máte aj vy záujem o bývanie v príjemnej lokalite Senec juh – Čierna voda, kontaktujte nás. K dispozícii je široký výber rozmanitých stavebných pozemkov, na jednom z ktorých môže už onedlho stáť váš vysnívaný dom.

Pokiaľ vás zaujala myšlienka nového bývania v príjemnej lokalite Senec juh- Čierna voda, kontaktuje nás. K dispozícii je široký výber rozmanitých stavebných pozemkov, na jednom z ktorých môže už onedlho stáť váš vysnívaný dom.