Projekt bytov a kancelárií Viktória – Ružinov

Košická 49, Bratislava
Voľné kancelárie na mieru 18, 28,6,200,354 m2

ZÁKLADNÉ ÚDAJE

Stav: byty vypredané
Počet bytov: 160
Počet parkovacích miest: 316
Administratíva: kancelárie na prenájom

Pôdorys voľných kancelárií na prenájom4 NP na prenájom

POPIS

Naša stavba Viktória Košická je ideálnym miestom na bývanie či prenájom kancelárie v Bratislave. Jednou z jej najväčších výhod je TOP lokalita v širšom centre Bratislavy na Košickej ulici, vďaka ktorej je budova dobre dostupná zo všetkých smerov mesta. Okrem kvalitných priestorov na prenájom ponúka aj bohatý servis, občiansku vybavenosť a množstvo služieb, ktoré sa nachádzajú priamo v objekte. Budova je dostupná 24 hodín denne a jej súčasťou je aj dostatok parkovacích miest pre všetkých obyvateľov a nájomcov.

V prípade záujmu o prenájom kancelárie v Ružinove či kúpu bytu v tejto žiadanej časti hlavného mesta je projekt Viktória veľmi výhodnou voľbou. Do vášho nového priestoru sa môžete nasťahovať takmer okamžite, pričom cenu vám dokážeme postaviť na mieru. Všetky priestory sú ponúkané v štandarde, ktorého presný vizuál dokážeme na základe vašich požiadaviek individuálne prispôsobiť.

Viktória ponúka kvalitné a moderné bývanie, ktoré sa nachádza len 100 metrov od trhu na Miletičovej ulici. Byty v Ružinove sú azda najžiadanejšie zo všetkých mestských častí hlavného mesta, a preto aj vy porozmýšľajte o možnosti bývania v tejto lokalite. V našom objekte sa nachádza viacero štandardov bytov, mezonetov, pričom byty v bloku D umiestnené na južnej strane majú k sebe priradené aj predzáhradky, ktoré sú jedinečnou a nadštandardnou výbavou bývania v byte. V celom komplexe sa nachádza viacero zelených plôch, kde môžu relaxovať obyvatelia a ostatní nájomcovia komplexu Viktória Košická.

DISPOZÍCIA BUDOVY

Samotný návrh vychádza zo schémy objektu s polouzatvoreným dvorom zloženým z dvoch vysokých objektov rovnobežných s Košickou ulicou a dvoch nízkych objektov, ktoré sú rovnobežné s Viktorínovou ulicou a s južnou hranou pozemku. Obidva štvorpodlažné objekty sú napojené na jeden z vysokých objektov. Tým vzniká pôdorysná schéma dvoch proti sebe otočených „L“.

V objekte A sú na 1. nadzemnom podlaží (NP) navrhnuté obchodné plochy prístupné z Košickej ulice. Na 2. – 4. NP sú navrhnuté kancelárie prístupné samostatným schodiskom a dvoma výťahmi. Na zvyšných podlažiach sa nachádzajú byty a mezonety.

V objektoch B a C je 1. nadzemné podlažie využité na komerčné účely, na zvyšných podlažiach sa nachádzajú bytové jednotky.

kancelárie na prenájom v TOP štandarde

Galéria

PREČO SÚ NAŠE PROJEKTY JEDINEČNÉ?

Kvalita materiálu

icon-kvalita

Parkovacie miesta

Vzdelávame klientov

icon-vzdelavanie

Nehnuteľnosť je investícia

icon-investicia

Dobrá lokalita

Energetická úspora

Napíšte nám

Máte na nás otázku, alebo si chcete dohodnúť obhliadku?
Nechajte nám správu a my sa vám ozveme.

02 – 50 702 602

  Prezrite si podobné projekty

  Chystáte sa kupovať nehnuteľnosť?

  Tento článok z nášho blogu by mobol byť pre vás užitočný

  5 tipov ako nenaletieť neserióznemu predajcovi bytov alebo developerovi

  5 tipov ako nenaletieť neserióznemu predajcovi bytov alebo developerovi

  Investícia do vlastného bývania je obrovská, v mnohých prípadoch vôbec tá najväčšia počas života človeka. Preto je ju potrebné vždy dostatočne premyslieť a eliminovať všetky riziká, ktoré súvisia s investíciou do nie práve najideálnejšej nehnuteľnosti. Žiaľ, trh je plný realitných kancelárií a iných predajcov nehnuteľností, ktorých jediným cieľom je zbohatnúť, a to často aj na

  Čítaj viac