• Domov
  • Blog
  • Investujte so silnou a stabilnou spoločnosťou D O A S a.s.

Blog

Investujte so silnou a stabilnou spoločnosťou D O A S a.s.

Investujte so silnou a stabilnou spoločnosťou D O A S a.s.

Investícia do zmysluplných projektov s budúcnosťou. Práve to je jedným z hlavných cieľov investično – developerskej spoločnosti D O A S a.s., ktorá na slovenskom trhu pôsobí už viac než 21 rokov. Počas tohto obdobia sa vypracovala na stabilnú a perspektívnu firmu berúcu ohľad na neustále inovácie pri výstavbe a spokojnosť klientov. Staňte sa jedným z nich aj vy a nájdite práve v projektoch spoločnosti D O A S a.s. vaše nové bývanie či priestor na podnikanie.

D O A S a.s. ako jedna z mála spoločností zastrešuje svoje projekty kompletne. Nielenže ich financuje a zabezpečuje ich realizáciu, ale zameriava sa aj na predaj svojich nehnuteľností a neustálu starostlivosť o jednotlivé objekty. Práve balík služieb zahŕňajúci správu budov je pre klientov zaujímavým benefitom, ktorý im uľahčí ich život.

Medzi najvýznamnejšie projekty spoločnosti D O A S a.s. patrí Viacúčelový objekt DOAS a komplex Viktórianachádzajúce sa na Košickej ulici v Bratislave. Tieto nehnuteľnosti ponúkajú lukratívne priestory určené na podnikanie či moderné bývanie na úrovni tretieho tisícročia nachádzajúce sa prakticky v centre hlavného mesta Slovenska. Veľký úspech zožal aj projekt v lokalite Senec – Mlynský klin, ktorý vytvoril novú štvrť so stavebnými pozemkami často nadštandardných rozmerov aj spolu s kompletnými inžinierskymi sieťami, komunikáciami, verejným osvetlením či oplotením. Rovnaký charakter má aj obdobný developersky projekt v lokalite Senec –juh Čierna voda, ktorý práve v tomto období naberá reálne kontúry.  Ľudí hľadajúcich pokoj, no takmer bezprostredný kontakt s mestom zas osloví bytový komplet Zlaté krídlo Rača situovaný priamo pod svahmi Karpát. Jeho pridanou hodnotou je tiež ekologický charakter a použitie mnohých moderných technológií.

Spoločnosť D O A S a.s. je silnou a stabilnou spoločnosťou, ktorá je zárukou istoty a kvality. Získajte s ňou aj vy perspektívnu nehnuteľnosť predstavujúcu rozumnú investíciu do vašej budúcnosti.