V Zlatom krídle zlaté bývanie

Bývanie a relax / 20. 4. 2017 / 3 MIN
V Zlatom krídle zlaté bývanie

V Bratislave-Rači vyrástol bytový objekt, ktorý nazvali skutočne rozprávkovo – Zlaté krídlo. A že to je bývanie skutočne lukratívne, o tom svedčí aj fakt, že je voľných posledných 45 bytov z počtu 138. Ak ste si doteraz nevyžiadali obhliadku, nasledovné riadky vás presvedčia, že netreba váhať.

Mestská časť Rača s nádherným výhľadom

Bratislava-Rača je medzi ľuďmi všeobecne obľúbená pre množstvo zachovanej zelene, blízke vinice a výhľad na svahy Karpát. V súčasnosti, keď je v meste niekedy problém natrafiť na zeleň, na ktorej by sa vybláznili naše deti, je lokalita, v ktorej vzniklo Zlaté krídlo, skutočným rajom. Rajom nielen pre deti, ale aj dospelých, ktorí sa vo voľnom čase radi regenerujú pobytom v prírode. Bytový objekt sa rozkladá v štyroch budovách a charakterizuje ho prívlastok ekologický. Záverečný gong ohlasujúci dokončenie stavby by mal zaznieť v septembri 2017. Okrem polosúkromnej zelenej zóny obklopujúcej okolité priestranstvo sa však môžete tešiť aj na dostatočné množstvo parkovacích miest, ktorých by ste sa v inej časti Bratislavy pri bytovkách možno ani nedočkali. Je to skvelé najmä v prípade, že ako rodina vlastníte viacero áut alebo vás často niekto navštevuje. Výhľad z balkóna alebo terasy, na ktoré je vďaka väčším rozmerom možné umiestniť stolík, stoličky alebo ležadlá, vás tak nadchne, že svoj nový domov ani nebudete vedieť opustiť.

Moderné technológie a smart byty

Pri výstavbe Zlatého krídla boli využívané iba kvalitné materiály, ktoré dokážu zabezpečiť energetickú úsporu. Vďaka premysleným prvkom si klienti môžu svoje byty doslova vyskladať ako známu skladačku Lego. Pokiaľ ešte stále nie ste presvedčení o tom, že by ste si v Zlatom krídle mali zaobstarať byt, zaiste vás presvedčí obhliadka objektu. Ako sa hovorí, lepšie je raz vidieť ako o tom stokrát počuť. Byty rozkladajúce sa v štyroch budovách sú 2-, 3- a 4-izbové, s plochou od 54 do 100 m2. Ak ste sám/sama alebo máte založenú rodinu, daný architektonický unikát poskytne dostatok priestoru každému z rodiny a navyše bezprostredné okolie ponúka možnosti na športové vyžitie. Myslite na to, že vlastniť nehnuteľnosť je dobrá investícia v každej dobe. Možno byt práve nepotrebujete, ale raz ho predsa môžu obsadiť vaše dospelé deti. Kto rád myslí dopredu a chce sa deťom postarať o pohodlnú budúcnosť, určite zváži aj možnosť zaobstarať im nehnuteľnosť dopredu. Ktovie, v akých cenách sa budú pohybovať o pár rokov…