• Domov
  • Blog
  • Správa nehnuteľností – naša konkurenčná výhoda

Správa nehnuteľností – naša konkurenčná výhoda

Biznis a služby / 6. 7. 2016 / 2 MIN
Správa nehnuteľností – naša konkurenčná výhoda

Spoločnosť D O A S a.s. sa ako jedna z mála firiem stará o svoje developerské projekty od ich absolútneho počiatku. Činnosť firmy sa v oblasti starostlivosti nekončí ani po finálnej realizácii. DOAS a.s. prostredníctvom správy objektov zabezpečuje vo vlastnej réžií všetky aktivity súvisiace s bežným chodom nehnuteľností. Naším primárnym cieľom je vždy spokojnosť nájomcov.

V súčasnosti sa v našej správe nachádza niekoľko veľkých objektov, ktoré podliehajú nášmu osobnému vlastníctvu. DOAS a.s. ponúka okrem realizácie developerských projektov aj kompletný balíček služieb, čím nájomcov maximálne odbremeňujeme od starostí spojených so základnou údržbou ich sídiel, priestorov na bývanie, podnikanie či kancelárií. Spomínaný balíček služieb je zahrnutý za jeden spoločný poplatok v rámci nájomného. Správu objektov realizujeme 24 hodín denne, 7 dní v týždni, a preto sú naši zamestnanci pripravení riešiť kedykoľvek všetky vzniknuté problémy. Viac informácií o správe objektov nájdete: https://www.doas.sk/sluzby/sprava-nehnutelnosti/

So správou nehnuteľností máme dlhoročné skúsenosti, a preto sú služby v rámci nej na naozaj vysokej úrovni. Poznáme očakávania aj tých najnáročnejších klientov, ktorí si potrpia na precízne vykonané služby. S rovnakou dôslednosťou pristupujeme aj k starostlivosti o naše zariadenia. Ku svojej práci pristupujú zodpovedne aj zamestnanci, ktorí pri každom projekte dosahujú kvalitné výsledky.

Čo všetko obsahuje balíček správy nehnuteľností?

Súčasťou správy nehnuteľností je zabezpečenie prevádzky všetkých častí objektov vrátane zariadení, ktoré sú súčasťou spoločných priestorov. Rovnako aj správa a údržba všetkých inžinierskych sietí, ich optimalizácia, revízia a uskutočňovanie pravidelných kontrol. DOAS a.s. poskytuje nájomcom nepretržitú 24 hodinovú havarijnú službu. Patrí k tomu riešenie technických problémov v konkrétnych priestoroch, upratovanie a neustále stráženie objektov. Pod našu správu nehnuteľností patrí aj starostlivosť o exteriérové priestory, ako sú napríklad parkovacie miesta. Našim klientom pomáhame aj s kompletnou administratívnou so správou objektu a mnohými inými činnosťami.

Súbor poskytovaných služieb je veľkou devízou spoločnosti DOAS a.s. Predstavuje konkurenčnú výhodu, ktorá hrá pri rozhodovaní sa mnohých záujemcov o prenájom či kúpu priestorov významnú úlohu.