• Domov
  • Blog
  • Sledujte postup prác na výstavbe Zlatého Krídla

Sledujte postup prác na výstavbe Zlatého Krídla

Bývanie a relax / 28. 11. 2016 / 2 MIN
Sledujte postup prác na výstavbe Zlatého Krídla

Dlho očakávaný projekt modernej, ekologickej a smart bytovej výstavby v bratislavskej Rači naberá reálne kontúry a rozprestiera svoje krídla. Už teraz môžete sledovať aktuálne zábery z prebiehajúcich stavebných prác a čoskoro sa naživo pozrieť do jednotlivých ekologických bytov.

Zlaté Krídlo je jedinečnou príležitosťou, ako si zabezpečiť ideálne miesto na život v našom hlavnom meste. Len na skok od centra a priamo v prírode, v komfortnom zelenom prostredí a s použitými technológiami, ktorým patrí budúcnosť. Ak si získalo aj vašu pozornosť a rozmýšľate nad kúpou nehnuteľnosti v tomto projekte, určite vás zaujíma, ako sa Zlaté Krídlo stavia, ako aktuálne vyzerá a aký bude aj váš budúci byt. Preto vám na YouTube kanáli D O A S a.s. ponúkame sériu videí venujúcich sa tomuto projektu do detailov.

Už teraz máte možnosť prezrieť si videá viacerých vizualizácií celého Zlatého Krídla a aj postupne pridávané zábery z výstavby natočené aj z vtáčej perspektívy. Náš hlavný architekt navyše usilovne pracuje na konkrétnych podobách jednotlivých bytov, prostredníctvom ktorých máte príležitosť zoznámiť sa možno aj s vašim budúcim bývaním interaktívne a podrobne.

Sledujte preto náš YouTube kanál a buďte v neustálom obraze o aktuálnej podobe Zlatého Krídla.

 

Prehliadka 2 izbového bytu A

 

zlatekridlo

 

zlatekridlo2