Rekreačné zariadenie chata Senec

903 01 Senec
Penzión D O A S

ZÁKLADNÉ ÚDAJE

Prebieha rekonštrukcia zariadení: počas 2019/2020
Počet izieb: 20 (10 x 2-lôžková+ prístelka)
Počet apartmánov: 4 (2-lôžkové)
Počet lôžok: 48

POPIS – Zariadenie je v rekonštrukcii do roku 2020

Spoločnosť D O A S ponúka svojim klientom nielen zaujímavé nehnuteľnosti, ale prináša aj dovolenku strávenú na Slovensku. A to v penzióne s rovnomenným názvom, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkosti rekreačného strediska Senecké jazerá.

Oblasť Seneckých jazier je počas letnej sezóny jedným z hlavných centier oddychu a zábavy západného Slovenska. Návštevníci majú možnosť dokonale zrelaxovať v príjemne teplej a čistej vode či na priľahlých plážach, zažiť adrenalínovú zábavu vďaka vodným športom a iným atrakciám alebo prijať pozvanie na jednu z mnohých kultúrnych a spoločenských akcií. Penzión D O A S ponúka svojim návštevníkom ubytovanie vo výbornej lokalite Senecké jazerá – Sever, odkiaľ je to doslova na skok priamo do vody. A to ako do jazier, tak aj do neďalekého aquaparku.

Rekreačný objekt spoločnosti D O A S Chata Senec disponuje kapacitou 48 ubytovaných hostí, pričom okrem nadštandardne vybavených izieb a apartmánov je jeho súčasťou aj oddychová miestnosť ideálna na večerný relax či priľahlý tenisový kurt. Práve ten patrí medzi najväčšie lákadlá objektu a je počas celého dňa dostupný pre všetkých ubytovaných hostí.

Rezervácie izieb v Penzióne D O A S na Seneckých jazerách môžete uskutočniť na nižšie uvedenom telefónnom čísle alebo mailovej adrese.

Prevádzkovateľ

Recepcia: 0905 815 274

doas@doas.sk

Galéria

PREČO BY STE CHCELI BÝVAŤ PRÁVE TU?

Kvalita materiálu

icon-kvalita

Parkovacie miesta

Vzdelávame klientov

icon-vzdelavanie

Nehnuteľnosť je investícia

icon-investicia

Dobrá lokalita

Energetická úspora

Napíšte nám

Máte na nás otázku, alebo si chcete dohodnúť obhliadku?
Nechajte nám správu a my sa vám ozveme.

0911 659 481

Prezrite si podobné projekty

Chystáte sa kupovať nehnuteľnosť?

Tento článok z nášho blogu by mobol byť pre vás užitočný

5 tipov ako nenaletieť neserióznemu predajcovi bytov alebo developerovi

5 tipov ako nenaletieť neserióznemu predajcovi bytov alebo developerovi

Investícia do vlastného bývania je obrovská, v mnohých prípadoch vôbec tá najväčšia počas života človeka. Preto je ju potrebné vždy dostatočne premyslieť a eliminovať všetky riziká, ktoré súvisia s investíciou do nie práve najideálnejšej nehnuteľnosti. Žiaľ, trh je plný realitných kancelárií a iných predajcov nehnuteľností, ktorých jediným cieľom je zbohatnúť, a to často aj na

Čítaj viac