Vízia spoločnosti DOAS, a.s.

Vízia spoločnosti D O A S, a.s. je premieňať sen na skutočnosť a veci náročné meniť na jednoduché. Firma vznikla v 20.storočí a už začiatkom milénia spojila moderné technológie a architektonické tvary do reálnej podoby. Pokračovaním je ekologický prístup, minimalizácia energetickej náročnosti počas prevádzky aj realizácie stavieb. Snaha celého tímu D O A S je zameraná na výsledný komfort bývania, energetické úspory, environmentálne šetrný prístup k výstavbe a efektívna správa postavených budov.

Zdravé a rozumné bývanie nie je pre nás len fráza. Tím ľudí D O A S je viacej ako nástroj pre uskutočnenie firemného cieľa. Každý chce byť hrdý na výsledok jeho práce a preto nevytvárame iba byty. Vytvárame domovy vhodné pre život, ktorým natoľko veríme, že v nich dokonca spolu s Vami bývame a zdieľame tak Vašu spokojnosť a pocit výnimočnosti bývania v nami zrealizovaných projektoch.

Našim cieľom je premieňať prácu na skutočné hodnoty, ktoré dokážu oceniť len naši zákazníci. Preto sa aj naďalej budeme snažiť budovať kvalitné priestory, ktoré poskytnú pre mnohé rodiny domov, ale aj priestor na plnohodnotný život. Chceme aj bezodkladne vnímať potreby a požiadavky našich klientov, pretože bez nich by naša práca nemala žiaden zmysel.

Neustále sa venujeme rozširovaniu našich služieb pre nájomcov priestorov s úmyslom ponúknuť im dokonalý komfort, ktorý vytvorí optimálne pracovné podmienky. Byť maximálne ústretový a zabezpečiť klientom kvalitný servis tak, aby nám ostali verní čo najdlhšiu dobu.
Vieme, že úspech v oblasti stavebníctva nie je možné dosiahnuť okamžite, no snahou všetkých pracovníkov spoločnosti D O A S je to, aby sa jednotlivé projekty preniesli z papiera až do úsmevov a spokojností ľudí, ktorí využívajú naše objekty.