Mezonety vo VIKTÓRII

Architektúra / 21. 10. 2015 / 3 MIN
Mezonety vo VIKTÓRII

Každý jeden z nás chce, aby bolo jeho bývanie nielen atraktívne, ale aj plne funkčné. Poskytovalo dostatok priestoru pre všetkých členov rodiny, či už vo forme spoločných miestností, alebo izieb s dávkou súkromia. Prednosťou je určite aj vonkajšia plocha, ktorá nás udrží v kontakte s čerstvým vzduchom a poskytne ideálne miesto na opaľovanie či letné posedenie pri káve alebo zmrzline. Asi si myslíte, že toto všetko vám dokáže dať len dom. Ste však na veľkom omyle. Mezonetový byt v objekte VIKTÓRIA je riešením bývania, ktoré svojim obyvateľom ponúka bohatú obývaciu plochu, súkromnú terasu, množstvo zelene a všetko navyše vo veľmi príjemnej lokalite prakticky v centre Bratislavy.

Moderná architektúra v spojení s oázou zelene
Polyfunkčný objekt VIKTÓRIA nachádzajúci sa na Košickej ulici v Bratislave je spojením moderného bývania a všetkých služieb, ktoré jeho obyvateľ nájde priamo v areáli. V širšom centre mesta vytvára akýsi ostrov modernej architektúry, ktorá však dbá na kvalitu prostredia, a preto je jej súčasťou aj bohatá zeleň. Tá je tvorená nielen stromovou výsadbou, ale aj zelenými plochami, ktoré poskytnú priestor na oddych v prírodnej mestskej oáze či bezpečný výbeh pre deti. Súčasťou stavby VIKTÓRIA sú okrem klasických aj viaceré mezonetové byty, ktoré by sme vám radi predstavili.

Dve zóny mezonetového bytu s jasne definovaným využitím
Medzi hlavné výhody mezonetu patrí jeho dispozičné riešenie. Konkrétne mezonetové byty vo VIKTÓRIA PENTHOUSE sú zväčša rozdelené na dve zóny. Spodné podlažie je tvorené jedným veľkým otvoreným priestorom určeným na využitie ako denná časť. Tá poskytne dostatok priestoru na veľkú obývaciu miestnosť spojenú s kuchyňou. Na prízemí sa nachádza tiež kúpeľňa a technická miestnosť využiteľná ako komora. Jednou z predností týchto mezonetov je aj relatívne veľká súkromná loggia, ktorá plnohodnotne nahradí terasu rodinného domu.

Ako náhle vyjdete po schodoch, ocitnete sa na druhej úrovni vášho bývania. Tá má výlučne súkromný charakter a obsahuje izby pre jednotlivých členov rodiny. Podľa veľkosti a dispozície mezonetu buď dve alebo tri samostatné izby, kúpeľňu a átrium, ktoré môžete využiť ako druhú obývačku či oddychovú otvorenú miestnosť. Vďaka takejto dispozícií nájdu v mezonetovom byte priestor na sebarealizáciu všetci jeho obyvatelia. Aj preto je mezonet vhodný nielen pre moderných mladých ľudí, ale pre rodiny ako zaujímavá alternatíva bývania v dome.

Originálne, nadčasové a veľkolepé bývanie
Ak sa rozhodnete pre mezonet, touto voľbou máte istotu, že vaše bývanie bude originálne, atraktívne, moderné a vždy nadčasové. Čiastočná otvorenosť celého priestoru navyše dodá bytu vzdušnosť a pocit veľkoleposti. Objavte aj vy zaujímavé bývanie v mezonetovom byte v zaujímavom objekte VIKTÓRIA PENTHOUSE a užívajte si všetky jeho výhody.