• Domov
  • Blog
  • Kombinovať Flexifloor a Home office?

Kombinovať Flexifloor a Home office?

Technológie a trendy / 17. 4. 2019 / 2 MIN
Kombinovať Flexifloor a Home office?

Firemný notebook, telefón či káva zadarmo sa berú už ako samozrejmosť. Téma benefitov a zmien  je najaktuálnejšia vždy začiatkom roka, keď vo firmách prebiehajú hodnotiace rozhovory a dohodujú sa podmienky spolupráce na ďalší rok. Vedúci oddelení sa z pohovorov od zamestnancov dozvedajú, čo pre nich je zaujímavým benefitom a čo naopak nie je.

Z nedávnych prieskumov vyplynulo, že zamestnancov momentálne asi najviac zaujíma home office, teda možnosť pracovať aj z domu. Existujú pozície, hlavne vo výrobe, kde práca z domu nie je možná, ale pri ostatných profesiách to občas možné je.

Vysoko hodnotené sú napríklad aj takzvané Sick days čo je obvykle do päť dní voľna navyše bez udania dôvodu, ktoré padnú vhod, keď sa človek necíti optimálne. Tie môžu zaviesť spoločnosti v každom odvetví priemyslu.

Firemné finančné aj nefinančné výhody často a zásadne ovplyvňujú lojalitu zamestnancov v dnešnej dobe. Služobné auto, mobil, športové permanetky a ďalšie veci, ktoré smú zamestnanci používať aj na súkromné účely, im môžu ušetriť vlastné náklady aj čas.

Zamestnávatelia dnes môžu zvážiť, či vôbec potrebujú pre svojich pracovníkov tak obrovské firemné priestory alebo radšej si prenajať o čosi menšie?   Môžu tak poskytnúť radšej výhodu práce z domu a zamestnancov prestriekať priamo na pracovisku a ušetria prevádzkové náklady pri spokojnosti všetkých. Zaujímavosťou je, že aj automobilová doprava v Bratislave sa tým odľahčí…

Moderný Flexifloor pre sídla Vašich spoločností na dobrej adrese v Bratislave, kde je útulne, výborná správa objektu, bezproblémové parkovanie, excelentná občianska vybavenosť a príjemná recepčná služba 24/7. Prenajmite si kanceláriu, v ktorej budete vy aj vaši zamestnanci podávať len tie najlepšie výkony. Administratívne priestory budovy Viktória alebo AB DOAS vám doprajú Váš firemný sen uskutočniť.