Kde zaparkovať v Ružinove?

Biznis a služby / 14. 11. 2016 / 2 MIN
Kde zaparkovať v Ružinove?

Určite nám dáte za pravdu, že zaparkovať v centre Bratislavy dá zvyčajne poriadne zabrať. Ak v tejto časti pracujete, prevádzkujete svoje podnikanie či dokonca bývate, zháňanie parkovacieho miesta sa stáva dennodennou nočnou morou. Aj preto sa developerska spoločnosť D O A S a.s. rozhodla aspoň čiastočne rozšíriť súčasné možnosti parkovania v širšom centre hlavného mesta, kde plánuje ďalšiu výstavbu krytých parkovacích miest.

Do vyťaženej časti hlavného mesta prinášame nové parkovacie miesta

D O A S už v súčasnosti vlastní a prevádzkuje parkinggaráž na Košickej ulici, ktorá je významnou business lokalitou Bratislavy. Keďže dopyt je obrovský a miesta nedostatok, aktuálna garáž sa už v blízkej budúcnosti rozrastie, a to o dve nové poschodia. Tak do tejto extrémne vyťaženej časti mesta prinesieme ďalšie parkovacie miesta, čím mnohých ľudí zbavíme starostí s neustálym problémom parkovania.

Rozšírené kapacity parkovacej garáže nebudú vyčlenené len pre vlastníkov a nájomcov bytov, administratívnych a komerčných priestorov v našich objektoch na Košickej ulici, ale pre širokú verejnosť. Dokopy až 140 nových parkovacích státí v blízkosti centra Bratislavy bude určených na odpredaj pre širokú verejnosť. To znamená pre kohokoľvek, kto v tejto oblasti pracuje, podniká alebo býva.

Vyšší štandard parkovacej garáže aj s vychytávkami modernej doby

Nová parkovacia garáž poskytne majiteľom garážových státí vyšší štandard. Samozrejmosťou bude stráženie týchto priestorov, no tiež napríklad nabíjačka pre autá využívajúce pohon na elektrinu a iné vychytávky modernej doby. Tým sa táto garáž stane v centre Bratislavy skutočne jedinečnou a veríme, že aj naďalej vyhľadávanou.

O ďalších detailoch súvisiacich s výstavbou a predajom garážových státí v rozšírenom parkovacom dome vás budeme včas informovať.