• Domov
  • Blog
  • Kancelárie na Košickej ulici pre sídlo firmy

Kancelárie na Košickej ulici pre sídlo firmy

Biznis a služby / 21. 10. 2015 / 3 MIN
Kancelárie na Košickej ulici pre sídlo firmy

Každý zamestnávateľ by mal svojim pracovníkom vytvoriť príjemné prostredie na prácu, ktoré je základom pre ich výkon. Hlavným faktorom, ktorý sa podieľa na tvorbe pracovných podmienok v prípade kancelárskych zamestnancov, je samotný priestor kancelárie. Ten by mal byť útulný a zároveň podnecovať k plnému oddaniu sa práci. A práve taký administratívny priestor môže byť vytvorený aj pre vašu spoločnosť, a to dokonca takmer v úplnom centre Bratislavy.

Oáza pokoja ideálna na prácu včlenená do centra rušného mesta

Polyfunkčný objekt Viktória na Košickej ulici v Bratislave je lukratívnym miestom na umiestnenie kancelárií. Je situovaný v časti hlavného mesta, z ktorej je to blízko naozaj do všetkých smerov, čo ocenia nielen zamestnanci, ale aj prípadní obchodní partneri. Tých zaujme nielen samotná budova a interiér kancelárií, ale aj okolitý priestor upravený tak, aby aj v centre rušného mesta vytvoril malú oázu pokoja ideálnu na duševnú prácu. Okolitá zeleň a park v centre objektu je naozaj niečo, čo len tak často v rámci administratívnych budov nenájdete.

Administratívne priestory prispôsobené na mieru
Administratívne priestory na Košickej ulici v objekte Viktória sú dostupné vo viacerých formách líšiacich sa nielen plochou miestnosti, ale aj jej dispozíciou. Nájdete tu priestory vhodné na zariadenie samostatných kancelárií, ale aj veľkých open-space priestorov či rozličných zasadacích miestností. Každý nájomca môže využiť unikátnu službu nechať si prispôsobiť kanceláriu svojim potrebám. Pred  asťahovaním sa preto nemusí o nič starať, všetko vopred pripraví na mieru konkrétnym požiadavkám prenajímateľ. A to je len zlomok z nadštandardnej klientskej starostlivosti, ktorú svojim klientom ponúka spoločnosť D O A S.

Služby priamo v objekte

kancelarie-na-prenajom-doas.sk

Do objektu Viktória na Košickej ulici je zabezpečený 24 hodinový strážený vstup, preto sú administratívne priestory pre nájomcov dostupné naozaj kedykoľvek a sú zároveň hránené pred možným vykradnutím. Súčasťou komplexu je veľké parkovisko, na ktorom nie je nikdy problém zaparkovať, aj keď sa nachádzate v centre Bratislavy. Ďalšou výhodou je spektrum rozličných služieb dostupných priamo v objekte. Presvedčte sa aj vy, že administratívne priestory na Košickej ulici sú tou správnou voľbou aj pre vašu spoločnosť. Dohodnite si s nami obhliadku, na ktorej sa dozviete viac.