Dobrý projekt a spokojný klient

Architektúra / 22. 8. 2016 / 2 MIN
Dobrý projekt a spokojný klient

Príbeh každého jedného projektu sa začína ešte ďaleko skôr, než sa spustí jeho realizácia. Vopred je potrebné všetko naplánovať tak, aby bol premyslený aj do posledného detailu, vyhlo sa závažným a nečakaným problémom počas výstavby a daná stavba dokonale vyhovovala požiadavkám a nárokom cieľového klienta. D O A S počas 22 rokov nadobudol dostatočné skúsenosti na to, aby odhalil všetky úskalia úspešnej realizácie projektov a dokázal sa na ňu plnohodnotne pripraviť. Zároveň identifikoval to, čo zákazníci potrebujú a zistené skutočnosti implementoval už do základného návrhu.

Všetky projekty developera D O A S spĺňajú prísne technické kritériá, a to vďaka precíznemu a profesionálnemu projektovaniu stavby. To zahŕňa vypracovanie špičkového projektu, výber kvalitných materiálov a overených zhotoviteľov, ktorí na získanie našej dôvery musia prejsť prísnym sitom. Na rozdiel od iných developerov si uvedomujeme, že ani na jednom z uvedených prvkov úspešnej stavby sa neoplatí šetriť.

Dôležitým aspektom v procese plánovania a projektovania výstavby je jasne popísať jej cieľ a konečného klienta, ktorý bude danú nehnuteľnosť využívať. A tomu je nutné prispôsobiť základné črty stavby. Navyše, nemôžeme žiť len v súčasnosti, ale musíme myslieť na budúcnosť, pretože práve moderné nehnuteľnosti sú investíciou do nej. Jednotlivé technológie vrátane umelej inteligencie neustále napredujú. Preto už pri projektovaní zohľadňujeme očakávaný vývoj a jednotlivé stavby navrhujeme tak, aby boli kompatibilné s technikou, ktorá nás čaká aj o desiatku rokov. Darí sa nám to aj dodržiavaním nášho základného postupu. Každú stavbu staviame ako stavebnicu Lego. Vďaka tomu ju pri zavedení niečoho nového nemusíme rúcať, len jednoducho doplniť ďalší potrebný komponent.

Každý jeden projekt robíme s cieľom maximálne uspokojiť zákazníkov. Tí dnes totiž netolerujú žiadne sklamanie. Sme radi, že sa nám to darí, čoho dôkazom sú klienti, ktorí sa za nami neustále vracajú. Nešetríme tam kde ostatní, investujeme tam, kde sa investovať má a robíme prácu, ktorá nás baví. Tešíme sa spolu s vami,  že ste s našimi službami spokojní.