• Domov
  • Blog
  • D O A S Vás ubytuje na Seneckých jazerách

Blog

D O A S Vás ubytuje na Seneckých jazerách

D O A S Vás ubytuje na Seneckých jazerách

Rozhodli ste sa stráviť tohtoročnú letnú dovolenku na Slovensku? Hľadáte ideálne miesto, kde nájdete teplo, vodu, zábavu a služby na tej najvyššej úrovni? Stavte na Senecké jazerá, pri ktorých sa budete cítiť rovnako dobre ako pri mori.

Senecké jazerá sa počas letnej sezóny stávajú centrom oddychu a zábavy. Čaká tu na vás nielen príjemná a veľmi čistá voda, ktorá počas horúčav naozaj osvieži, pláže, na ktorých môžete relaxovať pri opaľovaní, ale aj množstvo vodných športov, atrakcií či kultúrnych podujatí. Ak vás to už nebude baviť pri jazere, za zábavou vo vode môžete vyraziť aj do neďalekého aquaparku.

Z penziónu len pár krokov do vody
Práve v bezprostrednej blízkosti Seneckých jazier sa nachádza aj jedna z nehnuteľností našej spoločnosti, a to Penzión D O A S. Je lokalizovaný v oblasti Senecké jazerá – Sever v blízkosti aquaparku. Ak sa preto rozhodnete využiť ubytovanie v tomto objekte, budete to mať len pár krokov za osviežujúcou vodou, ktorá k letu neodmysliteľne patrí.

senecke-jazera

Nielen ubytovanie, ale aj relax či športové vyžitie
Penzión D O A S disponuje desiatimi 2-lôžkovými izbami a dvomi apartmánmi určenými pre 4 osoby s nadštandardným zariadením. Dokopy tak ponúka ubytovaciu kapacitu až 48 osôb. To však nie je všetko. Súčasťou penziónu sú aj oddychové priestory, kde môžu ubytovaní relaxovať po dni strávenom pri vode, napríklad pri hre biliardu. Rovnako tak budú nadšení všetci milovníci tenisu, pretože hneď vedľa penziónu sa nachádza veľký a poctivo udržiavaný tenisový kurt. Ten je k dispozícií pre všetkých ubytovaných hostí.

Navštívte aj vy počas nastávajúcich letných prázdnin Senecké jazerá a využite pri vašom pobyte ubytovacie služby Penziónu D O A S. Rezervácie môžete uskutočniť na telefónnom čísle 0948 296 369.