• Domov
  • Blog
  • Bývanie v novostavbe Zlaté krídlo

Bývanie v novostavbe Zlaté krídlo

Architektúra / 12. 1. 2017 / 3 MIN
Bývanie v novostavbe Zlaté krídlo

Trh s nehnuteľnosťami v Bratislave je neustále poriadne vyťažený. Hlavné mesto Slovenska láka ľudí z celej krajiny. Rozhodli ste sa aj vy pre bratislavský život a hľadáte bývanie v pokojnej časti? Novostavba Zlaté krídlo je pre vás ideálnym riešením. Bratislavská mestská časť Rača/Krasňany je dokonalým miestom pre pokojný život, a zároveň sa vďaka jej polohe môžete kedykoľvek ponoriť do víru veľkomesta. Začínať ráno s výhľadom na čarovné vinice a prírodu Karpát dodá energiu do nového dňa každému. To však nie je jediná výhoda, ktorou vás Zlaté krídlo dostane. Aké ďalšie lákadlá má pre vás tento rezort pripravené?

Bývanie, kde život chutí lepšie

Možno si poviete, že fráza „bývanie, kde život chutí lepšie“ patrí skôr do básne. A možno máte pravdu, ale akými inými slovami by ste opísali rezort s výhľadom na vinice, v pokojnej štvrti iba kúsok od centra Bratislavy a s možnosťou pozorovať západ slnka nad Karpatmi? Jedine takto. Jednotlivé bloky sú usporiadané tak, aby mal každý majiteľ bytu dostatok prirodzeného svetla a tiež prístup k detským ihriskám a zeleni. Skvelá správa pre všetkých majiteľov vozidiel – určite poznáte problémy s parkovaním v Bratislave, v Zlatom krídle na ne môžete rovno zabudnúť. K dispozícii máte neuveriteľných 228 miest na parkovanie hlavne pre väčšie vozidlá. A teraz to najlepšie – v celom komplexe je „iba“ 138 bytových jednotiek. To určite poteší majiteľov dvoch vozidiel.

Zlaté krídlo a technológie

Zlaté krídlo sa začalo budovať koncom roka 2016, aj preto sa môžete tešiť na najmodernejšie technológie, ktoré vám uľahčia život. Napríklad? Každý blok má vlastnú kotolňu a každý byt efektívnu výmeníkovú stanicu, s ktorými sú mesačné náklady na 1 m2 iba 1,50 euro aj s DPH. Súčasťou bytov je aj technológia SMART, ktorá vám pomáha regulovať intenzitu osvetlenia prostredníctvom smartfónu. Samozrejmosťou sú vonkajšie žalúzie a milovníkov hudby poteší skvelá akustika bytov. Čerešničkou na torte sú komplexné služby, ktoré obyvateľom Zlatého krídla zabezpečí developersko-stavebná spoločnosť.

Správa nehnuteľnosti v Zlatom krídle

V Zlatom krídle sa nemusíte báť, že po predaji posledného bytu investor na rezort zanevrie. Aj po vašom nasťahovaní zabezpečí komplexnú správu nielen o samotnú nehnuteľnosť, ale aj o parkovisko, zeleň, spoločné priestory či garáže. Silný vietor poškodil strechu? Vytopilo spoločné priestory? Potrebuje váš blok revíziu komínov? Toto všetko a mnoho ďalšieho patrí do komplexnej správy nehnuteľnosti, ktorá na vás v Zlatom krídle čaká. Bývanie v tomto rezorte je podobné ako v rodinnom dome. Ibaže lepšie.

Chcete sa dozvedieť viac? Kontaktujte nás