• Domov
  • Blog
  • Ako si vybrať vhodnú kanceláriu pre svoju firmu?

Blog

Ako si vybrať vhodnú kanceláriu pre svoju firmu?

Ako si vybrať vhodnú kanceláriu pre svoju firmu?

Založili ste firmu a premýšľate nad otvorením vlastnej kancelárie? Máte konkrétnu predstavu? Otvorenie kancelárie je dôležitým krokom vo vašom podnikaní. Či už uprednostňujete kanceláriu s nádychom modernosti a elegancie, alebo veľké presklené plochy, ktoré sa búdu kúpať vo svetle, dnes je možné všetko. Stačí len vedieť ako na to.

Vneste do priestorov trošku zelene

Príroda je dôležitá a to nielen z hľadiska dizajnu, ale z kvôli vytvoreniu pohodovej atmosféry. Živé rastliny vám pomôžu oživiť inak nezáživné podlahy či steny. Môžete ich umiestniť na drevené panely, do rohov či na stoly zamestnancov.

Vneste do kancelárie dušu. Nech sa u vás všetci cítia ako doma. Prirodzené úpravy a detaily v podobe rastlín kanceláriu zútulnia a zalejú ju pozitívnou energiou.

Farby zavážia

Už dávno sa vie, že farby majú vplyv na našu psychiku. Ani kancelárie už teda nemusia byť zariadené v jednoduchých zemitých farbách. Aj tu je možné popustiť uzdu svojej kreativite a vyskúšať žiarivejšie odtiene, v podobe oranžovej, ktorá podporuje tvorivosť, či nebesky modrej, ktorá zas pomáha sústredeniu. Vyhrajte sa na dekoráciách, obrazoch, nábytku či stenách.

Zvýšte produktivitu svojich zamestnancov prostredníctvom farieb. Veď ako sa hovorí, farebné pracovné prostredie sa rovná farebnejším myšlienkam.

Praktické aspekty vašej kancelárie

Nezabúdajte ani na praktické stránky, ktoré sú rovnako dôležité ako prostredie, v ktorom pracujete. O aké aspekty teda ide?

  • Lokalita – dopravná dostupnosť nielen autom, ale aj MHDčkou.
  • Dostatočný priestor – každý zamestnanec by mal mať dostatočný priestor na plnenie svojich povinností, stiesnený priestor totiž produktivite zaručene neprospieva.
  • Oddychová miestnosť – ani práca nie je len o práci, myslite teda aj na pohodlie vašich zamestnancov.
  • Technické zabezpečenie – zahŕňa vzduchotechniku, internet, rozvody sietí, zdravotne nezávadné prostredie.

Pohodlie, skvelé pracovné podmienky, dostatok svetla, moderné priestory, ktoré žiaria čistotou. Prenajmite si kanceláriu, v ktorej budete vy aj vaši zamestnanci podávať len tie najlepšie výkony. Administratívne priestory budovy DOAS vám doprajú toto všetko a ešte čosi navyše.